Живота не е само победи, той ни поднася различни изпитания, за да прецени, дали заслужаваме това, което искаме и на което се наслаждаваме.Често, ние сме на дъното или бавно потъваме и точно в тези моменти, на нас ни е нужна вяра,надежда и сила, за да можем да се справим.ЗАТОВА, аз направих своя дневник на успеха, за да записвам моите големи и малки победи. Нека ценим своите малки победи!
вторник, 5 юни 2012 г.
ЗДРАВЕЙ ДНЕВНИКО МОЙ!
Отдавна не сме били заедно.През това време се случиха много неща и важни и не толкова.Но важното е,че аз имах своите победи. Аз не преставах да се самообучавам, да чета и да присъствам на различни конференции основно по интернет, от които се обогатих много.За себе си ще ти кажа, че това, което аз направих през тези дни, са изключително важни неща за построяването на основата на моя сериозен бизнес по интернет.Аз не преставах да се изграждам като личност, а това ме прави горда и със самочувствие.
вторник, 10 януари 2012 г.
вторник, 20 декември 2011 г.
сряда, 26 октомври 2011 г.
УСМИХНЕТЕ СЕ И ПОДАЙТЕ РЪКА ! Заедно можем повече!
Успех! Успех! Успех!
Скъпи Приятели,
днес научих нови неща, как да предвижим и как да рекламираме сайта и блога си в интернет.
Това е нужно за инфобизнеса и аз ви го препоръчвам.
Ето тук:
http://freeavalanche.ru/013632
Регистрирайте се и вашият бизнес ще започне да се развива.
Споделям моят успех, за да бъде успех и за вас!
Безплатен трафик в сайта ни.
понеделник, 24 октомври 2011 г.
успех!
Добро утро Дневнико мой!
Вчера имахме школа на нашата група, по интернет и на мен ми беше възложена тема, която изложих пред колегите.Всъщност, разказах за моят успех в интернет.Аз съм горда с постигнатото, защото то е моята поредна победа.Ето какво споделих с тях:
Вчера имахме школа на нашата група, по интернет и на мен ми беше възложена тема, която изложих пред колегите.Всъщност, разказах за моят успех в интернет.Аз съм горда с постигнатото, защото то е моята поредна победа.Ето какво споделих с тях:
Като начало искам да ви кажа,че аз не се явявам пред вас като експерт в областа на интернет, но аз за себе си отчитам напредък в работата си ,благодарение на интернет и това ще се опитам да споделя с вас.
За тези, които се страхуват и притесняват и си мислят,че е много трудно и няма да могат да се справят ще кажа:Да,не е лесно.Но е възможно за всеки, който иска и полага усилия в тази посока , да постигне своите резултати.
Всъщност, когато се запознах с компания Вижън и сключих договор,аз имах лаптоп подарък за роженният ми ден от децата , едва от 4 месеца и още не бях го разгледала и опознала, както се казва.
Първият урок за запознанства в мрежата ми даде Исак, още в началото на обучението ми и на мен ми хареса идеята. Хареса ми по 2 основни причини:
- Аз обичам да се запознавам с нови хора,а това ми даваше страхотна възможност за това.
- Аз живея в малък град, където всички се познаваме.Това е колкото плюс, толкова и минус.Хората в града и околията ме познаваха като Игнатова от Енергото,специалиста от енергетиката,където аз почти 40 г работих на отговорни ръководни постове. Нали се сещате, какво доверие мога да излъча към тях в момент, когато им кажа,че сега се занимавам с нещо много по-различно, за което те или знаеха малко..или не знаеха, но аз със сигурност не знаех достатъчно, нямах нито нужние познания, нито увереност , най-вече в себе си, за да мога с гордост и достойнство да им кажа с какво се занимавам и да им предложа възможностите, за които аз вече знаех.
Поради тези две причини интернет на мен ми хареса много, защото той ми даваше възможност да се запознавам с нови хора, които щяха да ме възприемат по нов начин, с моето ново амплоа.
КАКВО НАПРАВИХ И КАКВО ПРАВЯ АЗ:
- Създадох си собствен сайт в домейна на компанията.Нещо, което всички ние предполагам имаме отдавна.Сайта ми е полезен, там става регистрацията бързо и лесно,но не е така, както трябва да бъде.Сайта трябва да е жив и аз знам, какво още трябва да направя за това.
- Започнах да се регистрирам в различни сайтове в социалните мрежи и да се запознавам с нови хора.Със сигурност всички вие знаете много повече сайтове и от мен, а аз ги откривах постепенно и търсех качественни хора там.Трябва да ви споделя,че в началото , отделях много време за това.Пътя на запознанството ми, беше много дълъг.Вярно, аз натрупах много контакти и списъка ми, който беше от 300 човека, както в началото моят спонсор Исак,ми каза да направя, той стигна до 2 000- 2.300 и вече не ги броях,просто сменях тетрадките.Аз разбрах,че влагам много време, а резултата беше нулев. Трябваше промяна.
Сега използвам няколко качественни сайта , основно Твитер и Фейсбук. КАК?
Програмата за деня ми включва задължителни неща, като това, да ставам в определено време- 6.30 – разходка с Франси, това е 5 км до подножието на Балкана до красивия ни водопад ,,Сучурум” ,гимнастика и обратно.Тоалет в банята и за двете..и включвам компютъра.
Първо скайп и ел.поща, за да видя какви писма имам и от къде, има ли новости в сайта на компанията , отговарям или прослушвам спешните и важните за мен, после – Фейсбук. Приемам покани за приятелство, изпрашам покани и отговорам на писма, ако има такива или предизвиквам разговор, ако преценя,че човека ми е итересен.Ненатрапчево.Това го правя елегантно и ненатрапчиво.
Трябва да ви кажа, че трябва много да се внимава, когато се изпращат покани било по скайп или Фейсбук, защото те не толерират много дейсвените и следва блокиране от администраторите.Те го възприемат като спам,затова трябва да е умерено всичко.Но, аз нямах умора и бях блокирана няколко пъти.Затова, аз реших и написах в профила си: Изпратете ми покана за приятелство и аз ще ви приема.Така, като отворя сутрин Фейсбук, аз имам по 10-15 покани, а до вечерта още толкова , та и повече.Приемам , но и филтрирам.Тези, които преценя,че не са ми нужни, ги отказвам, а и периодически ги филтрирам,като по време на разговор и общуване, са ми показали,че не са ми интересни или просто техните интереси са други, и ...ги изключвам от приятели.
Как подхождам към запознанството? Обикновенно с комплимент.
Почти веднага питам, Къде живее и с какво се занимава- дори и тогава, когато си е написал в профила това.Питам това, по две причини:
Може да има промяна, което не е отразил, може да е написал просто невярно, по някакви свои съображения.НО, аз питам и по още една много важна за мен причина - да го накарам, ТОЙ да ме попита аз с какво се занимавам. По друг начин звучи, когато аз без да ме попита да му казвам с какво се занимавам,просто интереса е почти нулев, отколкото да го предизвикам той да се заинтересува от това, с което аз се занимавам или ..просто това е човешката реакция.Човек си казва:Пита ме с какво се занимавам, чакай и аз да я попитам. Мисля,ще се съгласите с мен.
Моят отговор е различен.С малко думи и малко информация.
Ако се харесаме,като хора - разменяме телефони и се разбираме,че ще се видим и поговорим.Правя график и се старая,да не отлагам във времето.
Често, това не става веднага.Просто го слагам в приятели,пиша го в списъка и остава в изчакване.Използвам празници или наше събитие, за да му се обадя и да го попитам: Как си, какво ново при теб? Магически въпрос.
Нали се сещате, какъв е отговора на човек отсреща: О, нищо ново, без работа съм,болен съм,децата..синъ..майка ми,баща ми...Трагедия.Нищо ново.НО, той няма как да не ме попита : А при теб, какво ново? ...Ами аз това и чакам:Да, при мен много нови неща.Бях на морето един месец, преди два дни се върнах от Москва...ооооо, трябва да те видя и да ти разкажа... Какви срещи, какво преживяване беше...А ти не обичаш ли да пътешестваш?
Опитвам се, да събуда у него желанието.
Ако се получи - среща,разговор,договор., ако не, пак го оставям.До следващият път.
Винаги в такива случай си казвам, може би той е като
Дмитрий Сафронов...чака 9-я път.
Много често следващият път, те ме търсят. Защото, те ме знаят.Те вече ми вярват и ми се доверяват. Ако по интернет, имаш клиент или договор, то е защото човека ти си е доверил.Човека отсреща прави стъпка, когато ти вярва и ти се доверява.А това иска търпение.
Доверието е на първо място, за всичко, и навсякъде,но то е с особена сила по интернет.
Следващата стъпка на всички ни е ясна- регистрация в сайта, ел.магазин, поръчка, която правим заедно..
- Наред със всичко това, аз направих 3 страници във Фейсбук – Здраве,Бизнес и една, кояно е съвсем от скоро, от тази седмица ,която нарекох – Бизнес клуб .
- Създадох 4 блог страници – здраве,продукти,бизнес и резултати.Бях много щастлива и горда, когато презедента обяви на Милениума в Москва, че ще има отделен сайт с резултати, защото аз вече имах такава страница, коята действаше от 26.май- моят рожден ден.Тя е интересна за хората.
И , това което слушаме по тренингите от нашите лидери, да си направим дневник на успеха, аз го направих също като страница в интернет. Дори смятам,че това е полезно и за приятелите ми и тези, които още не са взели решение, да видят, че дори и тогава, когато не всичко е розово, трябва да си спомняме за малките успехи в живота ни , които ни дават сила и желание отново да се борим.
- Аз създадох мои писма, и емейл маркетинг, към един руски сервиз, за автоматизиране на бизнеса и поместих там подписна форма, където хората, сами се подписват, ако това им харесва и искат допълнителна информация.Така, аз имам тяхните координати, мога да се свържа с тях и да си уговорим среща, ако това, което са прочели от мен им е харесало и проявяват интерес.
- Направила съм няколко реклами в сайтове и избирам безлатни по възможност.
Когато човек е заинтересован, той ми пише , аз го каня в скайп или на среща, или на презентация или на събитие- според случая.
В общи линий,така аз използвам интернет в моята работа.
Интернет е необятна възможност и необходимост в нашето време, което трябва задължително да използваме в работата си.
За себе си,аз знам,че има още много неща, които трябва да направя.Важното е,че аз знам какво трябва да направя.Трудността ми е , все още в това – КАК.Как технически да го направя,но аз непреставам да се обучавам в тази област, да се самообразовам и да се уча.Аз вярвам,че търпението и постоянството ми, ще ми помогнат да се справя със следващите задачи в тази област.Аз непреставам да се надявам, че ще намеря моят електронен инженер, както ни пожела д-р Тамара Пшенникова в Москва, аз ще намеря моят Олег Андрийчук.
Пожелавам на всеки един от нас, да го намерим колкото се може по-бързо.
Успех на всички и благодаря за вниманието.
Абонамент за:
Публикации (Atom)